Wordpower İngilizce Kelime Ezberleme ve Sözlük

Wordpower ile İngilizce kelimleri Windows işletim sisteminizde Windows 11 de dâhil olarak ezberleyebilir, İngilizce sözlüğü program içerisinde kullanarak İngilizce – Türkçe sözlük anlamlarına bakabilirsiniz.

İçerisinde kelime simple, past ve perfect hallerini, İngilizce Türkçe yazımı ve seslendirmesi, telaffuz yapma, genel doğru sayısı, genel yanlış sayısı, açtıktan sonra doğru sayısı, ayalardan soru tipini değiştirme, rasgele soru sorma ayarı, öğrenci modu aktif etme ya da kapama yapabilir.

Programı açtığınızda zamandan şimdiye yanlış sayısını, diğer soruya geçmek için soru değiştirme, soru için cevabı görme gibi özellikleri bulunmaktadır.

Programda ki doğru ve yanlış sayılarını istediğiniz zaman istatistik sıfırla menüsünü kullanarak sıfırlayabilirsiniz. Programı kapattığınızda doğru, yanlış sayısı silinmez.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 895 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: PosTeknik Bilgisayar


Wordpower İngilizce Kelime Ezberleme ve Sözlük İndir


Wordpower İngilizce Kelime Ezberleme ve Sözlük Kurulumu

Programı indirdikten sonra Winrar ile indirdiğiniz yerde kurulum için açınız. Klasör içerisinde bulunan kurulum dosyasına dokunarak programın kurulumunu başlatınız.

Wordpower İngilizce Kelime Ezberleme ve Sözlük Kurulum Başlangıç

Kurulum başlangıcından sonra kullanacağız Windows kullanıcı seçimini, kurulum tipini (burasını Typical olarak seçiniz) seçerek kuruluma son kez onay veriniz.

Wordpower İngilizce Kelime Ezberleme ve Sözlük Son Kurulum Ekranı

Kurulum bilgisayarınızda yapmasını bekleyiniz ve kurulumu tamamen bitiriniz. Programı başlatmak için başlat menüsüne giderek programı başlat menüsünden kısayol ile istediğiniz zaman çalıştırabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.