WSS (Web Sınav Sistemi) – Öğretmenlere Web Sınav Hazırlama Programı

Web Sınav Sistemi kısa adı ile WSS internet üzerinden veya yerel ağ için Öğretmenlerin öğrencilerine sınav hazırlama ve değerlendirme programıdır.

Bu program ile öğrencilere sınav sorularını hazırlayabilir, grup ekleyebilir, farklı sınavları hazır halde program içerisinde sınav tarihinde yayınlayabilir, soru ekleme, soru detayı, detaylı olarak soru bankasını girme, soru düzeltme ve soruyu silme gibi işlemler yapabilirsiniz.

Bu program her ders için geçerlidir. Fen, Türkçe ve diğer derslere uygulanabilmektedir. Yazılı olan sınavları program içerisinde rahatlıkla uygulayarak öğrencilerinizi sınava başlatabilir. Sınav sırasında program içerisinde veya farklı bir sebepten dolayı istenmedik hatalara karşı anında müdahale ederek değişiklik yapabilirsiniz.

Soruları gruplayabilir sorular doğru şıkları girebilir, sınava şifre oluşturarak sınav soruları ve cevaplarının başkaları tarafından görülmesine, değiştirilmesini veya düzeltilmesini engelleyebilir, tüm soruları aktif veya pasif edebilme, sınav veya soruları aşağı yukarı olarak istediğiniz şekilde sıralayabilme bu sayede ilk sorudan son soruya doğru kolaylıkla karmaşık soruları düzenleyebilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 720 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Datakent Yazılım


WSS (Web Sınav Sistemi) İndir


WSS (Web Sınav Sistemi) Bilgisayar Kurulumu

İndirmiş olduğunuz wss.zip dosyasını çalışmış olduğunuz sınav yapacağınız bilgisayarınızda açınız. Klasör içerisinde PrepareQ.exe dosyasını çalıştırdığınız da program çalışmaya başlayacaktır. Program içerisinde sınav için hazırlık yapmaya başlaya bilirsiniz.

WSS (Web Sınav Sistemi), Datakent yazılım tarafından Öğretmenler için hazırlanmış tamamen eğitim amaçlı kullanabilecek ücretsiz Windows yazılımdır.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.