Yabil Sınıf Ders Dağıtım Programı

Yabil sınıf ders dağıtım programı ders, sınıf gibi okul için haftalık ders dağıtımlarını otomatik olarak yapabilirsiniz. Programda sabitler, branşlar, dersler, sınıflar, fiziki yerler, öğretmenler, ders dağıtımları toplu işlemleri yapabilirsiniz.

Program meslek liseleri için de uygundur. Aynı sınıfta farklı meslek dalları için giriş yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 25.6 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Yabil Yazılım


Yabil Sınıf Ders Dağıtım Programı İndir


Yabil Sınıf Ders Dağıtım Programı Kurulumu

Program sıkıştırılmış halde indirdikten sonra sıkıştırılan dosyayı Winrar ya da diğer rar açma programlarından 7-Zip, Winzip gibi programlardan birisi ile açınız. İlk olarak TSetup kurulum dosyasını çalıştırarak Yabil terminal çalışma programını kurmalısınız.

Yabil Terminal Çalışma Programı Kurulum Ekranı

Kurulum ekranında ilerleyerek diğer kurulum ekranına gidiniz. Diğer kurulum ekranda kurulumda sadece “Install” butonuna dokunuz ve kurulumu yapmasınız bekleyiniz. Kurulum bittikten sonra kurulumu sonlandırınız.

Yabil Terminal Çalışma Programı Kurulum Ekranı Kurulum Onayı

Tekrar açmış olduğunuz klasör içerisine giderek klasör içerisinde SDDL dosyasına dokunarak programı çalıştırınız. Program çalışacak ve kullanma başlayabileceksiniz. Program deneme sürüm programıdır. Programı çalıştırdıktan sonra program direk deneme sürümü olarak çalışacaktır.

Deneme sürümde menüleri kullanarak bilgileri işleyebilirsiniz. Programı tam olarak kullanmak için program içerisinde programın lisansını satın almanız gerekmektedir. Program lisansını nasıl satın alacağınızı ve diğer satın alma bilgilerini program içerisinde detaylı olarak görebilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.