Yaylasoft Barkod Etiketi Oluşturma Programı

Barkodunuzu kendiniz tasarlamanız için yazılan tamamen Türkçe programdır.

Bu program ile barkod yazıcı olmadan a4 kağıta dahi barkod etiketi oluşturabilirsiniz. İçeriğinde etiketler için şablon ekleme, firma adı girme, ürün adı girme, değiştirme, önceden hazırlanan dizaynı bulma, şablon düzenleme, barkod yazdırma seçenekleri, barkod bulma, sayfa ön izleme gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Borkod etkilet oluşturma hakkında bilgisi olmayanlar programın sağ tarafında bulunan dizayn nasıl yapılır butonuna dokunarak etiket dizaynını nasıl yapacaklarını yazılı ve video anlatım şekilde öğrenebilirler.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 11.5 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Yaylasoft


Yaylasoft Barkod Etiketi Oluşturma Programı İndir


Yaylasoft Barkod Etiketi Oluşturma Programı Bilgisayara Kurulumu

Rar dosyasını bilgisayarınızda açınız. Klasör içerisinde bulunan tek kurulum dosyasını çalıştırınız.

Barkod Yazdırma Programı Kolay Kullanım Sihirbazı
Yaylasoft Barkod Etiketi Oluşturma Programı Kurulum Yeri Seçimi

Barkod yazdırma programı için kolay kullanım sihirbazı dosyaları çıkarak asıl kuruluma geçeceksiniz. 3. kurulum ekranında kurulum yerini seçmeniz ve izin vermeniz için onay ekranı belirecektir. Burada kuruluma devam ediniz ve son kurulum aşamasında onay vererek bilgisayara kurulumu tamamen yapınız.

Yaylasoft Barkod Etiketi Oluşturma Programı Bilgisayara Kurulumu Bitimi

Program kurulumu bittiğinde masaüstü için kıs ayol oluşacaktır. Masaüstü kısa yolundan programın deneme sürümü başlatabilirsiniz. Programın size uygun olduğunu düşünürseniz program içerisinde satın alma bilgilerini yapımcı iletişim bilgilerini bularak programın lisansını satın alabilir sınırsız kullanıma ulaşabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.