Yaylasoft Catering Yemekhane Takip Programı

PC ortamında Catering yani toplu yemek tedariki yapan, toplu yemek sunan yemekhane iş yerleri için iş faaliyetleri, genel muhasebe işlemlerini kayıt edebilmeleri için hazırlanmış kullanımı kolay, tamamen Türkçe bilgisayar yazılımıdır.

Stok işlemleri, cari işlemleri, catering çoklu fatura girişi, catering root grupları, catering root sırası, kaplar için etiket üretme ve yazdırma, etiket dizaynı yapabilme, e-ticaret işlemleri, kasa hareket kaydı, günlük ve bugün ki kasa hareketlerini takip, kar – zarar raporu, giderler, tahsilat, ödeme yapma, ihtiyaç raporu çıkarma, menü plan işlemleri, otomatik üretim yapma, manüel üretim yapma, fatura dizaynı, programın yedeğini alma gibi işlemleri yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü| Boyut: 20.4 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Yaylasoft


Yaylasoft Catering Yemekhane Takip Programı İndir


Yaylasoft Catering Yemekhane Takip Programı Kurulumu

Programın kurulumu bilgisayarınızda çalıştırınız. Kurulumun başlangıcında kolay kurulum asistanı açılacak gerekli dosyaları bilgisayarınıza yükleyecek ve diğer kurulum ekranına geçecektir.

Yaylasoft Catering Yemekhane Takip Programı Kolay Kurulum Asistanı
Yaylasoft Catering Yemekhane Takip Programı Kurulum

İlerleyen kurulum ekranından programın deneme sürümünü PC’de nereye kurmak istediğinizi soracak burası için devam edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

Kurulum seçiminden sonra ki ekranda tekrar onaylayınız, kurulumu bilgisayarınızda yapmasını bekleyerek sonaldırınız. Program kurulumu sonunda masaüstü kısa yol ile pratik program eğitimi kurulmaktadır. Program kullanıma hakkında daha fazla detayı pratik program eğitiminde bulabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.