Yaylasoft Depo Stok Takip Programı

PC için depo ve stok takibini yapabilir, yedekleyerek verilerinizi koruma altında alabilirsiniz. Bu program tamamen Türkçe içerikli olup Türk yazılımcılar tarafından sunulmaktadır. Anlaşılır ve kolay stok ve depo takip programıdır.

Depo işlemler, stok işlemleri, kasa, cari, döviz işlemleri, e-ticaret yapanlar için e-ticaret işlemleri ayrı girebilme, fatura işlemleri, üretim işlemleri yedekleme işlemlerini yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 20 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Yaylasoft


Yaylasoft Depo Stok Takip Programı İndir


Yaylasoft Depo Stok Takip Programı PC Kurulumu

Kurulumu başlatmak için PC’nizde kurulumu onaylayınız. İlk kurulum aşamasından kurulum yardımcı çıkacak ve kurulum için gerekli olan dosyaları yükleyerek kurulum başlatmanızı size isteyecektir.

Yaylasoft Depo Stok Takip Programı PC Kurulum Yardımcısı

Diğer kurulum aşamasından deneme sürümü olan bu programı Pc için nereye kurmak istediğinizi size soran ekranlar karşılaşacaksınız. Kurulum yerini seçerek kuruluma devam ediniz.

Yaylasoft Depo Stok Takip Programı PC Kurulum Yeri Onay Ekranıdır!

Kurulum yeri seçiminden sonra program kurularak masaüstüne kısa yol oluşacaktır. Programın deneme sürümünü kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu deneme sürüm programın sizin stok ve depo işleriniz için yeterli olduğunun kanısına varırsanız program içerisinde programın lisansını satın almak ve diğer yapımcı ulaşım bilgisini bulabilirsiniz.

Program için yardım dosyası da bulunmaktadır. Programı kurduktan sonra masaüstüne giderek Pratik Kullanım Eğitimi kısa yol ile programın kullanıma hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.