Yaylasoft Güvenlik Okulu Takip Programı

Özel güvenlik okulları ya da kursları için kursiyer ve muhasebe takibini bilgisayar ortamından yapabilmeniz için hazırlanmış tamamen Türkçe, Türk yazılımcılar tarafından sunulan Windows işletim sisteminde çalışan güvenlik kursiyer ve muhasebe işlemleri takip programıdır.

Stok, cari, kasa, fatura, cari kaydı arama, kursiyer bilgiler girişi, ödemeler, gelmeyen ödeme takibi, taksitlendirme ve taksitlendirme dökümü, kursiyer kaydı için gerekli evraklar girişi, cari hareket kayıt işlemleri, kayıt dönemleri, yedekleme.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 20.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Yaylasoft


Yaylasoft Güvenlik Okulu Takip Programı İndir


Yaylasoft Güvenlik Okulu Takip Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunuz rar dosyası olan yaylasoft-guvenlik-okulu-takip-programi.rar dosyasını açarak kurulumu başlatınız.

Yaylasoft Güvenlik Okulu Takip Programı Kurulum Yardımcısı

Kurulum yarımdımcısı açılarak kurulum için gerekli olan kurulum dosyalarını bilgisayarınıza açarak üzerine diğer kurulu ekranı gelecektir. Kurulum ekranlarında ilerleyeyiniz. İleri ki kurulum ekranında programı nereye kuracağınızı seçerek ya da kurulum yerini C:\YAYLASOFT\GUVENLIK_OKULU\ olarak onaylayarak kuruluma devam ediniz.

Son kurulum aşamasındasınız. Son kurulum aşamasında son kez kuruluma onay verdiğiniz de bilgisayara programın kuruluma yapılacak. Masaüstü kısa yol oluşturarak kurulumu sonlandıracaksınız.

Programın size uygun olduğunu düşünürseniz program içerisinde satın alma ve yapımcı iletişim detaylarını bulabilirsiniz.

Program hakkında daha fazla bilgi için masaüstü pratik eğitim kısa yol simgesine dokunarak program kullanıma hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Bu şekilde program hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.