Yaylasoft Hızlı Satış Programı

Müşteri yoğunluğu olan market, bakkal, kırtasiye ve diğer satış işlemi yapan firmalar için Windows işletim sistemi ya da dokunmatik ekranlar için hızlı satış yapabilmeniz için hazırlanmış tamamen Türkçe ve Türk yazılım firması tarafından hazırlanan anında satış yapma programıdır.

Stok, cari, kasa, fatura işlemleri, barkot ile satış yapma, akıllı kart desteği, termal bilgi fiş işlemleri, özel hazırlanmış satış sistemi ile anında satış yapabilme, raf etiket işlemleri, para üstü hesaplama, otomatik fiş hazırlama, manüel ve otomatik yedekleme işlemlerini program içerisinde yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 22.7 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Yaylasoft


Yaylasoft Hızlı Satış Programı İndir


Yaylasoft Hızlı Satış Programı Kurulumu

yaylasoft-hizli-satis-programi.rar dosyasını bilgisayarınızda Winrar, Winzip ya da 7-Zip sıkıştırılmış dosya açma programlarından birisi ile açınız. Açılan klasörde KURULUM_YAYLASOFT_HIZLI_SATIS kurulum dosyasına dokunarak kurulumu başlatınız.

Yaylasoft Hızlı Satış Programı Kolay Kurulum Aracı

Yaylasoft hızlı satış için kolay kurulum aracı açılarak dosyaları çıkaracak ve kurulum için hemen üstüne kurulum ekranı belirecektir. Kurulum ekranında kuruluma devam ediniz.

Yaylasoft Hızlı Satış Programı Kurulum Yeri Onayı

Kurulum yerini onaylayarak kurulumu bitmesini bekleyiniz. Kurulum bittiğinde masaüstü için çalıştırma ve programı nasıl kullanacağınız hakkında yardım dosyası kurulum sonunda belirecektir. Deneme sürümü kullanmaya başlayabilirsiniz. Satışınız için size uygun olduğunu düşünürseniz program içerisinde yapımcı iletişim bilgileri ve diğer full lisans satın alma koşullarını görebilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

Yaylasoft Hızlı Satış Programı Hakkında Yazılan Yorum ve Destek İsteği: 2 Adet.