Yaylasoft Kurs ve Kursiyer Takip Programı

Kurs işlemi yapan firmaları için kursları ve kursiyerleri PC ortamından takip edebilmeleri için hazırlanmış Tamamen Türkçe içerikli yardım sayfası da dâhil Windows yazılımıdır.

Stok, cari, kasa işlemleri, döviz, taksit işlemler, cari kart kaydı, cari işlem arama, toplam kursiyer sayısı, kursiyer ad iletişim ve diğer kursiyer takibi için gerekli giriş ekranları, ödenemeyen / gelmeyen taksitler yedekleme işlemlerini yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 4.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Yaylasoft


Yaylasoft Kurs ve Kursiyer Takip Programı İndir


Yaylasoft Kurs ve Kursiyer Takip PC Kurulumu

Rar dosyasını açınız. İçerisinde bulunan kurulum dosyasını onay vererek kurulum yardımcısın açılmasını bekleyiniz. Kurulum yardımcısı programın kurulu için gerekli olan dosyaları çıkararak kuruluma başlayacaktır.

Yaylasoft Kurs ve Kursiyer Takip Programı Kurulum Başlangıcı

Başlangıç aşamasını geçtiğinizde programı nereye yüklemek istediğiniz size soran ekran karşınızı çıkacaktır. Burası için C:\YAYLASOFT\KURS_KURSIYER\ olarak devam edebilir. Yine bu ekranda “Change” değiştir butonuna dokunarak bilgisayarda istediğiniz yere kurulum yapabilirsiniz.

Yaylasoft Kurs ve Kursiyer Takip Programı Kurulum Yeri

Kurulum yeri seçiminizden sonra program bilgisayarınıza kurulmaya başlayacaktır. Kurulumun tamamen bitmesini bekleyiniz. Kurulum bittiğinden sonra masaüstü kısa yol ile programı çalıştırabilirsiniz.

Yaylasoft Kurs ve Kursiyer Takip PC Kurulum Yapılıyor Ekranı

Kurulum bitimi masaüstüne Pratik Eğitim adı altında kısa yol oluşacaktır. Eğitimi dokunarak programın kullanımı hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.