Yaylasoft Tekstil Takip Programı

Tekstil firmaları için ürünlerin takibini bilgisayar ortamından tutabilecekleri tamamen Türkçe programdır.

Üretim yapma, diğer üretim işlemleri, Ürün renk, renk kodu, parti numaraları, stok takibi, eksiye düşen ürün takibi, beden ölçüleri, satışların yüzde oranları, adet, kilo, paket ve top miktarı girebilme, satış listesine.

Stok kart kaydı, cari kart kaydı, tahsilât yapma, sipariş oluşturma, alış faturası, cari hesap hareketlerini görme veya yazdırma, banka parametreleri girebilme, döviz kur işlemleri, iş yeri ayarlama ya da iş yeri bilgilerini değiştirme, yedekleme.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 20 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Yaylasoft


Yaylasoft Tekstil Takip Programı İndir


Yaylasoft Tekstil Takip Programı Kurulumu

Dosyayı Winrar ile açarak içerisinde ki kurulum dosyasını çalıştırınız. Kurulumu başlattığınızda kurulum için gerekli olan dosyalar açılarak kurulum başlangıcı kurulum yardımcısı üzerine yerleşecektir.

Yaylasoft Tekstil Takip Programı Kurulum Yardımcısı
Yaylasoft Tekstil Takip Programı Kurulum Yeri Seçimi

Kurulum yeri seçimini C:\YAYLASOFT\TEKSTIL_TAKIP\ olarak devam edebilir ya da “Change” butonuna dokunarak istediğiniz bir yere kurabilirsiniz. Kurulum yerine karar vererek kuruluma devam ediniz.

Bilgisayarınızı kurulum yapıldıktan sonra masaüstü kısa yol simgesi ile programı kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu tekstil takip programı deneme sürüm bir programdır. Kısıtlı kullanım hakkı vardır. Programın size uygun olduğuna karar verirseniz program içerisinde programın lisansını nasıl satın alacağınızı ve yapımcı iletişim bilgilerini program içerisinde bulabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.