Yazıcı – Müslüman Gençlere Din Bilgisi

Müslüman gençlere din bilgisi ile bilgisayarınızda din, iman ve İslami konuları hakkında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

Seyfettin YAZICI tarafından hazırlanarak sunulan bu program içerisinde din hakkında konuları, iman hakkında konuları, ima esaslarının neler olduğunu, Allah (C.C.) iman etme esaslarını, tevhit esaslarını, meleklere iman esaslarını, kitaplara ve peygamberlere iman esaslarını, ibadet, namaz hakkında detaylı bilgiyi, oruç hakkında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

Arşiv daha birçok İslami konular hakkında günümüz gençlerine örnekler ile iman sevgisini öğretmeyi amaçlamaktadır. İslami konular hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyen bayan veya erkek erkeklerin yararlanabileceğini bu uygulama ile din, iman bilginizi genişletebilirsiniz.

Program Diyanet Yayınları tarafından hazırlandığı için güvenilir kaynaktadır. Ayrıca program içerisinde detaylı kaynakları da görebiliyorsunuz. Programı inceledikçe geniş bir İslami kaynak olduğunu göreceksiniz. Program içerisinde ayrıca gelişmiş arama özelliği bulunmaktadır. Arama özelliğini kullanarak merak ettiğiniz İslami kelimeleri arayabilir ve çıkan sonuçlardan okuyarak aratmış olduğunuz kelime hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 530 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Seyfettin YAZICI


Yazıcı – Müslüman Gençlere Din Bilgisi İndir


Yazıcı – Müslüman Gençlere Din Bilgisi Bilgisayara Açılışı Nasıl Yapılır?

İndirmiş olduğunuz genclere_dini_bilgiler.rar adlı klasörü Winrar ile bilgisayarınızda açınız. Klasör içerisinde yer alan tek exe dosyasını çalıştırarak kullanamaya başlayabilirsiniz. Kuruluma gerek yoktur. Kurulumsuz diğer bilgisayarlar için de çalıştırabilirsiniz. Bunun için programın exe dosyasını yedek alarak başka bir bilgisayara direk olarak kopyalayarak çalıştırabilirsiniz.

Kategori: Dini Programlar Etiket:

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.