Yazılımda Hizmet Stok Takip / Fiyat Teklifi / Cari Kontrol Programı

Yazılımda Hizmet tarafından yazılan stokta takibi, fiyat teklifi ve cari kontrollerinizi yapabileceğiniz Windows deneme sürümü yazılımıdır.

Programın içerisinde stok giriş, stok çıkışı, program parametreleri, cari kontrol, fiyat teklifi hazırlama ekranı ve firma tanımlama işlemlerini yapabilirsiniz. Bu deneme sürüm size her bir işlem için 15 adet kayıt imkânı verir. Programı kullanarak size uygun olduğunu düşünürseniz program içerisinde satın alma ile alakalı detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 2.5 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Yazılımda Hizmet


Yazılımda Hizmet Stok Takip / Fiyat Teklifi / Cari Kontrol Programı İndir


Yazılımda Hizmet Stok Takip / Fiyat Teklifi / Cari Kontrol Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunuz SCTSSetup sıkıştırılmış dosyayı Winrar ile bilgisayarınıza açınız. Açılan klasör içerisinde SCTSSetup.exe kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştınız.

Yazılımda Hizmet Stok Takip / Fiyat Teklifi / Cari Kontrol Programı Kurulum Yeri Seçimi

İlk kurulum aşamasından bilgisayarınıza nereye kurmak istediğinizi size soracaktır. Burası için C sürücüsü içerisine C:StokKontrol olarak kurabilir veya değiştirebilirsiniz. Kurulum yeri seçiminden sonra size Başlat menüsünden hangi isimle programı çağırmak istediğinizi soracaktır. Burası için SCTSistemi olarak devam edebilir veya hatırlayacağınız bir isim girebilirsiniz. Diğer kurulum aşamasında ise masaüstüne kısa yol oluşturmak isterseniz işaretleyerek kuruluma devam ediniz.

Yazılımda Hizmet Stok Takip Fiyat Teklifi Cari Kontrol Programı Masaüstü Kısa Yol Seçimi

Masaüstü seçiminizden sonra kurulumda hazır ekranına geçeceksiniz. Kurulum sayfasında “Kurun” butonuna dokunduğunuzda bilgisayara kurulum yaparak sonlandırmanızı sizden isteyecektir. Programın deneme sürümü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yazılımda Hizmet Stok Takip Fiyat Teklifi Cari Kontrol Programı Kuruluma Hazır!
Yazılımda Hizmet Stok Takip Fiyat Teklifi Cari Kontrol Programı Giriş Ekranı

Giriş için kullanıcı adı: ADMIN şifre: ADMIN (büyük harf ile) yazarak giriş yapabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.