Yelken Kişisel Ücretsiz Pratik Muhasebe Programı

Yelken kişisel ücretsiz muhasebe programı ev ve diğer kişisel giderlerininiz takibini bilgisayarda yapabileceğiniz ücretsiz kişisel muhasebe programıdır.

Ev işlerini ve kişisel işlerini bilgisayara kayıt ederek muhasebe işlemini tutmak isteyenler için ideal bir Windows yazılımıdır.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 639 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Ümit YELKEN


Yelken Kişisel Ücretsiz Pratik Muhasebe Programı İndir


Yelken Kişisel Ücretsiz Pratik Muhasebe Programı Bilgisayara Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kisiselmuhasebeprogrami.rar dosyasını kurmak istediğiniz program için Winrar ile açınız. Klasör içerisinde bulunan KişiselMuhasebeV2 klasörüne ve burada yer alan KisiselMuhasebeV2.0.0.exe dosyasına dokunarak kurulumu başlatınız.

İlk kurulum aşamasında eğer bilgisayarınızda Download Microsoft .NET Framework 4 kurulu değil ise programın düzgün çalışması için kurmanızı isteyecektir. Kurulumun bitmesini bekleyiniz.

Yelken Kişisel Ücretsiz Pratik Muhasebe Programı .NET Framework Kurulum Görüntüsüdür.

Kurulum sonunda ise size programı kurulumunu başlatmanız için bilgisayarınızı tekrar başlatmanızı isteyen onay ekranı gelecektir bilgisayarınızı başlatarak kuruluma devam etmeliyiz. “Evet” butonuna tıklayarak kuruluma devam ediniz.

Yelken Kişisel Ücretsiz Pratik Muhasebe Programı İlk Ekran

İlk kurulum ekranında muhasebe programını kurulumunu onaylayarak tekrar devam ediniz. Diğer ekranda muhasebe programını nereye kuracağınızı C:Program Files (x86)Ümit YELKENKisiselMuhasebeV2.0.0 ve kimlerin kullanacağını seçerek kurulum için devam ediniz.

Yelken Kişisel Ücretsiz Pratik Muhasebe Programı Kurulum Yeri Seçimi

Bu işlemden sonra kurulum yapılacaktır. Artık bilgisayarınızda muhasebe programını başlatabilirsiniz. Program başlangıcında sizden üye olmanızı isteyecektir. Üyelik işlemi kısa ve ücretsizdir. Üye olma şartı vardır.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.