Yorka Kolay Konteyner Yükleme Programı

Yorka yazılım tarafından hazırlanan, konteyner yükleme sırasında yüklenecek yer için boş yer bırakmamak ve daha hızlı yükleme yapabilmek için hazırlanmış bilgisayar yazılımıdır.

Program ile sıralı yerleştirme işlemi yapabilir, farklı boyutlara sahip kolileri araca yükleme, koli bazı maliyet hesaplama, koli bazı fiyat hazırlama ve manüel olarak yükleme girebilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 9.8 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Yorka Yazılım


Yorka Kolay Konteyner Yükleme Programı


Yorka Kolay Konteyner Yükleme Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunuz packVolTR_STD.rar dosyasını Winrar kullanarak açınız. Açılan packVolTR_STD klasörüne geçiş yapınız ve içerisinde bulunan kurulum dosyasını (packVolTR_STD.exe) çalıştırınız.

İlk kurulum aşamasından kısa kurulum bilgilerini ve diğer kurulum aşamasında lisans anlaşmasını inceleyerek kuruluma kaldığınız yerden devam ediniz. Programı nereye kuracağınızı seçiniz. Kurulumu C:Program FilespackVol olarak yapabilir veya istediğiniz bir yere kurabilirsiniz.

Yorka Kolay Konteyner Yükleme Programı Hedef Klasör Seçimi

Sonraki kurulum ekranında programın başlat menüsünden çağırmak için hangi isimle bilgisayara kayıt etmenizi istediğinizi soracaktır. Bu kurulum aşamasında dan sonra masaüstü kısa yol ile programı çağırmak isteğinizi size soracaktır. Masaüstünden kısa yol ile çalıştırmak istiyorsanız “Masaüstü kısa yol oluştur” seçimini aktif ederek kuruluma devam ediniz.

Yorka Kolay Konteyner Yükleme Programı Ek İşlem Seçimi

Bu işlemlerden sonra “Kurun” botuna dokunarak kurulumu başlatınız ve kurulumu sonlandırınız. Deneme sürüm için şifre yoktur. Programı çalıştırdığınızda direk deneme sürümde açılacaktır.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.