Yorka Tekstil Fason Takip Programı

Yorka tekstil fason takip programı bilgisayar ortamında tekstil ürünleri üretimi yapan, fason dokuma yapan iş yerleri için iş takibi ve muhasebe kayıtlarını tutabileceğini bilgisayar yazılımıdır.

Program ile hammadde giriş, çıkış gibi stok harekelerini, haşıl-çözgü hareketlerini, fasoncu hesaplarını, ağırlıklı ortalama vade hesaplama işlemini çek ve senet işlemleriniz kayıt altına alabilir işlemler için rapor alabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 1.7 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Yorka Yazılım


Yorka Tekstil Fason Takip Programı İndir


Yorka Tekstil Fason Takip Programı Bilgisayar Kurulumu

Sayfadan indirmiş olduğunuz Yorka_Yazilim_Fason_Setup.exe dosyasını kurmak için bilgisayarınızda çalıştırınız.

Yorka Tekstil Fason Takip Programı Dil Seçimi

Kurulumu çalıştırdığınızda ilk olarak size dil seçimi yapmanızı isteyecektir. Dil seçiminizi yaparak kuruluma devam ediniz. Diğer aşamalarda kurulum ile alakalı kısa bilgiler, kullanım ve lisans sözleşmesi ekranlarını göreceksiniz. Kuruma devam ediniz ve programın nereye kurmak istediğiniz kurulum ekranında C:Program FilesPerforma olarak devam edebilir veya değiştirerek kurabilirsiniz.

Yorka Tekstil Fason Takip Programı Kurulum Yeri Seçim
Yorka Tekstil Fason Takip Programı Başlat Menüsü Ayarı
Yorka Tekstil Fason Takip Programı Kısa Yol Seçimi

Başlat menüsünden hangi isimle çağıracağınızı ve program için kısa yol seçimlerini belirleyerek ilerlediğiniz kurulum başlayarak kurulum bitirmenizi isteyecektir.

Yorka Tekstil Fason Takip Programı Bilgisayar Kurulumu
Yorka Tekstil Fason Takip Programı Bilgisayar Kurulumu Bilgisayarı Başlatma Onay Ekranı

Bu işlemlerden sonra programın tam olarak çalışması için sizden bilgisayarınızı tekrar başlatmanızı isteyecektir. Program Windows işletim sisteminiz ile tam uyum sağlaması için bilgisayarınızı başlatınız. Bu program MS Access veritabanı kullanmaktadır. MS Access bilgisayarınızda kurulu olması programın çalışması için gereklidir.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.