Yorka Ticari Entegre Genel Muhasebe Programı

Ticari Entegre programı ile bilgisayarınızda ticari işlem ve genel muhasebe kayıtlarınızı tutabilirsiniz.

Yorka Ticari Entegre ile fatura, irsaliye, cari işlemler, stok işlemleri, ön muhasebe işlemleri, barkotlu stok takibi, hızlı satış yapma, kritik stok, en yüksek stok ve en az stok âdetini belirleyebilir.

Peşin ve taksitli satış girebilir, döviz kurunu görebilir, tüm bu işlemler için detaylı raporları görüntüleyebilir, çıktı alabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 10.4 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Yorka Yazılım


Yorka Ticari Entegre Genel Muhasebe Programı İndir


Yorka Ticari Entegre Genel Muhasebe Programı Kurulumu

İndirdiğiniz deneme sürüm dosyasını bilgisayarınızda kurmaya başlatmak için çalıştırınız. İlk kurulum aşamasını geçerek ikinci kurulum aşamasına geldiğiniz de lisans sözleşmesini okuyarak kuruluma kurulum sayfasında “Kabul” butonuna dokunarak kuruluma kaldığınız yerden devam ediniz.

Yorka Ticari Entegre Genel Muhasebe Programı Kurulum Yeri

Kurulum yeri seçim ekranında bilgisayarınıza standart kurulum yeri olan C:Program FilesYorka Demo klasörü içerisine kurabilir veya istediğiniz bir sürücü, klasör içerisine kurabilirsiniz. Başlat menüsü ayarı, kısa yol ayarlamalarını yaparak kurulumu bilgisayarınızda başlatınız. Kurulumu tamamen bitmesini bekleyerek kurulumu sonlandırınız.

Yorka Ticari Entegre Genel Muhasebe Programı Kurulumu

Deneme sürüm için açılışta kullanıcı adı: DEMO şifre: DEMO olarak istenirse giriş yapınız. İlk çalıştırma sırasında birkaç kez ayarlama yapması için kapatarak tekrar açmanızı isteyebilir, normal bir durumdur. Tekrar çalıştırmanızı isterse yeniden çalıştırdığınızda açılacaktır.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.