Yorka Ticari Lite Küçük İşletme için Temel Muhasebe Programı

Yorka ticari lite programı küçük işletmeler için hazırlanmış temel muhasebe işlemlerini kayıt altına alarak bilgisayarınıza girmenize yardımcı Windows yazılımıdır.

Yorka ticari lite ile cari işlemleri, stok kartı, stok takibi, depo aktarımı, gider faturası, cari mizan, stok mizan, alış ve satış raporu, diğer raporlama işlemleri, kasa takip ve diğer kasa işlemleri, çek ve senet takibi, sipariş, fatura, irsaliye çıkarma, işlemlerinizi yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 10.4 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Yorka Yazılım


Yorka Ticari Lite Küçük İşletme İçin Temel Muhasebe Programı İndir


Yorka Ticari Lite Küçük İşletme İçin Temel Muhasebe Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. İlk iki kurulum aşmasında gelen kısa bilgiler ve lisans anlaşması alanları onaylayarak kuruluma devam ediniz.

Diğer kurulum ekranında ise programı nereye kurmak istediğinizi size soracaktır. Burası için C:Program FilesYorka Demo olarak devam edebilir veya siz istediğiniz bir sürücü veya klasör içerisine bu temel muhasebe programını kurabilirsiniz.

Yorka Ticari Lite Küçük İşletme İçin Temel Muhasebe Programı Kurulum Yeri Seçimi
Yorka Ticari Lite Küçük İşletme İçin Temel Muhasebe Programı Kısa Yol Seçimi
Yorka Ticari Lite Küçük İşletme İçin Temel Muhasebe Programı İleri Seviye Kısa Yol Seçimi

Kurulum yeri seçiminden soran programı daha kolay başlatmanız için kısa yol seçimlerini belirleyerek kuruluma onay vermelisiniz. Programın deneme sürümü için giriniz: Kullanıcı adı: DEMO şifre: DEMO.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.