Yorka Ticari Starter Muhasebe Yeni Başlayanlar için Program

Yorka Ticari Starter, muhasebeye yeni başlayanlar ve küçük işletmeler için hazırlanmış muhasebe programıdır.

İçerisinde şirket işlemlerinden şirket açma, şirket bilgileri, tanımlardan cari, stok, kart tanımları, işlemlerden ana hesap, veri aktarımı, işlem tanımları, kullanıcı işlemleri, raporlar menülerini bulabilirsiniz. Exel’e veri aktarımı yapabilir, yedekleme alabilir, kullanıcı tanımlamasını istediğiniz izinler ile ayarlaya bilirsiniz. Yeni muhasebe başlangıcı yapanlar detaylara gerek görmeyenler, çok kullanılan muhasebe işlemleri yapmak isteyenler için ideal bir muhasebe programıdır.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 7 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Yorka Yazılım


Yorka Ticari Starter Muhasebe Yeni Başlayanlar İçin Program İndir


Yorka Ticari Starter Muhasebe Kurulumu

Kurulum dosyasını çalıştırınız. Kurulum için sizden onay isteyen ekran çıkarsa onay veriniz. İlk iki ekranda kısa kurulum bilgileri ve lisans sözleşmesi karşınıza çıkacaktır, inceleyerek kuruluma devam ediniz. Diğer kurulum ekranında ise programı nereye kurmak istediğinizi soracaktır. Kurulum yerini seçerek kuruluma buradan da ileri butonuna dokunarak devam ediniz.

Yorka Ticari Starter Muhasebe Yeni Başlayanlar İçin Program Kurulumu

Kısa yol ayarlamaları seçiminizi yaparak kurulumu onaylayınız. Kurulum onayından sonra program bilgisayarınıza kurulacak ve programı başlatmanızı sizden isteyen ekranı göreceksiniz.

Yorka Ticari Starter Yapılandırma Penceresi

İlk kurulum sırasında programın yapılanması için tekrar açmanızı sizden isteyebilir, gelen ekranda tamam butonuna basarak tekrar programı başlattığınızda deneme sürüm için kullanıcı adı ve şifre isteyecektir. Kullanıcı adı: DEMO şifre: DEMO giriniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.