Yorka Uluslararası Nakliyat Programı

Uluslararası nakliyat işi yapan firmalar için iş takibi ve muhasebe işlemlerini tutabilecekleri bilgisayar yazılımıdır

Bu nakliyat programı ile araç ve personel giderlerini girerek takip edebilir, fatura yazdırabilir, cari işlemlerinizi. yapabilir, CMR ve taşıma sözleşmesini yazdırabilir, gelir gider kar raporlarını görebilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 9.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Yorka Yazılım


Yorka Uluslararası Nakliyat Programı İndir


Yorka Uluslararası Nakliyat Programı Kurulumu

Bilgisayarınıza sayfa içerisinde indirmiş olduğunuz deneme sürüm dosyasını kurmak için bilgisayarınızda çalıştırınız. Program uluslararası nakliyat yazılımı olduğundan size Türkçe – İngilizce dil seçiminden hangisini kurmak istediğinizi soracaktır. Dili seçerek kuruluma devam ediniz. Biz anlatıma Türkçe olarak devam ediyoruz.

Yorka Uluslararası Nakliyat Programı Dil Seçim Ekranı

Diğer kurulumlardan kısa açıklamaları ve lisans sözleşmesi gelecektir. İnceleyerek ileri butonuna basınız ve kuruluma devam ediniz. Lisans sözleşmesinden sonra karşınıza kullanıcı adı ve firma adını girmenizi isteyecektir. Program içerisinde gereklidir doğru bir şekilde girerek kuruluma devam ediniz.

Yorka Uluslararası Nakliyat Programı Kurulum Türü Seçimi

Kurulum türü seçim ekranında tam seçerseniz direk kuruluma özel derseniz kurulum yerini değiştirmen, özellikleri seçme ekranları gelecektir. Tam olarak devam edebilirsiniz. Kurulum son aşamasına geldiniz. Son aşamada “Yükle” butonuna dokunarak programın bilgisayarınıza yüklenmesini bekleyiniz ve kurulumu sonlandırınız.

Yorka Uluslararası Nakliyat Programı Kurulumu

Giriş için gelen ekrana kullanıcı adı: DEMO şifre: DEMO yazarak giriş yapabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.