Yorka Yurtiçi Nakliyat Programı

Yorka yurtiçi nakliyat programı sayesinde bilgisayarınızda gelir, gider, iş takibi, maliyet gibi genel muhasebe işlemlerini tutabilir, iş takibinizi yapabilirsiniz.

Program ile şirket açma, şirket bilgi işlemleri, tanımlar menüsünde müşteri, şoför, araç, masraf, mal, birim, güzergah tanımlarını, yeni sevkiyat girişi, sevkiyat listesi, cari işlemleri, icmal, gelir ve gider raporları, yedekleme ve veritabanı onarma işlemlerini yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 4.8 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Yorka Yazılım


Yorka Yurtiçi Nakliyat Programı İndir


Yorka Yurtiçi Nakliyat Programı Kurulumu

Deneme sürüm için indirdiğiniz programı bilgisayarınızda onay vererek kurulum başlatınız. İlk iki kurulum aşamasında kısaca kurulum bilgilerini ve lisans sözleşmesini göreceksiniz inceleyerek kuruluma devam ediniz. Bu aşamalardan sonra nakliyat programını nereye kurmak istediğiniz soran kurulum ekranında C:Program FilesYorka Demo olarak devam edebilir veya değiştirerek devam edebilirsiniz.

Yorka Yurtiçi Nakliyat Programı Kurulum Yeri Seçimi

Kurulum yeri seçiminizden sonra karşınıza başlat menüsü ve kısa yol ayarlama kurulum ekranı çıkacaktır. Kısa yol oluşturmak için Kısa yol oluşturma aktif ediniz ve başlat menü adını seçerek kuruluma devam ediniz. Baştan menüsü oluşturanlar masa üstüne başlat menüsü oluşturacaktır. Bu şekilde masaüstünden daha kolay nakliyat programına girmenizi sağlayabilirsiniz.

Yorka Yurtiçi Nakliyat Yazılım Kısa Yol Seçimleri

Bu aşamalardan sonra kuruluma onay vererek kurulumu yapacak ve kurulumu sonlandıracaktır. Programın deneme sürüm için giriş bilgileri kullanıcı adı: demo şifre: demo olarak giriniz ve girişi onaylayınız. Gelişmiş nakliyat programı arayanlara öneririz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.