Zabaware TTS Reader – Seslendirme ve Ses Kaydı Programı – Ücretsiz

Zabaware TTS Reader ücretsiz metinleri seslendirme ve ses kayıdı olarak kayıt etmenize olanak sağlayan seslendirme ve kayıt etme programıdır.

Program ile hazır metin belgelerinden bulunan sesleri ya da Microsoft Office belgelerini okuyabilir, ses olarak kayıt edebilirsiniz. Ses olarak sadece .wav uzantısını desteklemektedir. Wav olarak kayıt edebilir farklı programlar kullanarak formatını dönüştürebilirsiniz.

Programda seslendirme erkek, bayan, yaşlı ve olgun olarak seslendirme sesini seçebiliyor, program açık olduğunda fare ile kopyaladığınız metinleri otomatik olarak okuyabilmektedir. Menüde Convert text menüsü ile var olan metini ses olarak kayıt edebiliyorsunuz.

Programı indirmeden önce alt tarafta bulunan ses kaydını dinleyebilirsiniz. Ses kaydı Micsoroft Zira Destek English seslendirme roboto ile kayıt edilmiştir. Ses hızını ve seviyesini programda ayarlayabiliyorsunuz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 3.9 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Zabaware Zabaware Inc.


Zabaware Reader İndir


Zabaware TTS Reader – Seslendirme ve Ses Kaydı Kurulumu

ZabawareReaderSetup.rar dosyasını Winrar yardımı ile açınız. Kurulum için klasör içerisinde var olan ZabawareReaderSetup dosyasını dokunarak programın kurulumunu onaylayınız. İlk iki kurulum ekranına onay vererek üçüncü kurulum ekranında programın hedef klasörünü yani kuralacağı yeri belirleyiniz.

Burası için olduğu şekilde bırakarak C:\Program Files (x86)\Zabaware\Reader 2 devam edebilir, istediğiniz bir yere kurulum yapabilirsiniz. Kurulum yerini karar vererek kuruluma devam ediniz.

Zabaware TTS Reader – Seslendirme ve Ses Kaydı – Ücretsiz Kurulum Bitişi

Kurulumu bitirerek programı ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.