Zubaroğlu Site Engelleyici Programı – Ücretsiz Tam Sürüm Site Engelleme İşlemi

Zubaroğlu site engelleyici programı ile bilgisayarınızda istediğiniz sitelere girişi tamamen engelleyebilirsiniz.

Programın çalışma mantığı ise basit ama etkilidir. Engellemek istediğiniz siteyi program içerisinde uzantısı ile birlikte yazarsanız ve Windows işletim sisteminde etc/hosts dosyasının içerisine engellenecek olan siteyi kaydeder ve siz silmediğiniz müddetçe o siteye giriş yapılamaz. Kalıcı bir site engelleme işlemi yapmış olursunuz.

Programı kullanmaya başladığınız da içerisinde hiç bir site ve yönlendirme bulunmamaktadır. Siz teker, teker engelleyeceğiniz veya yönlendireceğiniz siteleri yazmalısınız. Fakat aynı anda birden çok siteyi silebilirsiniz.

Bu şekilde mantığı basit bir site engelleme programıdır. Kötü içerikli siteleri engelleyebileceğiniz gibi çocuklarınıza girme bu sitelere demek yerine program ile engellemek sizin için daha kolay olacaktır.

Ayrıca program içerisin de engellenecek sitenin yanı sıra istenilen siteyi başka bir siteye yönlendirebiliyorsunuz. Bu şekilde sizin yönlendirdiğiniz siteye program direk olarak yönlendirmektedir.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 702 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Hasancan Zubaroğlu


Zubaroğlu Site Engelleyici Programı İndir


Zubaroğlu Site Engelleyici Programı Kurulumu

İndirdiğiniz dosyayı bilgisayarınızda açarak içerisinde yer alan Site Engelle 2.0.exe dosyasını çalıştırmanız yeterli. Kurulum gerektirmez başka bir bilgisayar direk exe dosyasını kopyalayarak da çalıştırabilirsiniz.

Bilgisayarda çok az yer kaplar sıkıştırılmış dosyayı nereye açarsanız program tek dosya olarak orada çalışır. Program da yaptığınız işlemler Windows etc/hosts dosyasına işlediğinden programı silseniz dahi engellenen siteler kalır. Sadece program içerisinde engellenen ve yönlendiren siteleri iptal edebilirsiniz.

Bu program hoşunuza gitmediyse Efe GirilmeZ programını da size öneririz. Ücretsiz ve site engelleme programıdır. Çocuğunuzu zararlı içerikten koruma programı arıyorsanız sitede bulunan Aile Koruma Programlarına bakabilirsiniz.

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.